Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Taniec brzucha a niedawna kontuzja kolana
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Taniec brzucha a niedawna kontuzja kolana

Miasto
    Gdynia, Sopot
    Siła Reputacji
    12

Domyślny Taniec brzucha a niedawna kontuzja kolana

Cześć Kieruje pytanie do osób które wróciły do zajęć po przebytej kontuzji kolana. Otóż, w sierpniu naderwałam sobie więzadło boczne lewego kolana. Odbyłam juz 2-tygodniowy cykl krioterapi i laseru. Bardzo mi pomogły. Lekarz nie jest w stanie mi powiedzieć, czy mogę wrócic do tańca brzucha. I oto moje pytanie - czy któraś z miłych koleżanek miała podobną sytuację do mojej i jak ją rozwiązała?

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Ale jak lekarz nie może Ci powiedzieć? Może warto pójść do innego lekarza? Najlepiej sportowego. Bo taki normalny to faktycznie często się nie zna na przywracaniu do pełnej sprawności i do sportu.

A na forum trudno określić w jakim stanie jest Twoje kolano po rehabilitacji i czy możesz już wracać do treningów. Nawet podobna sytuacja niewiele Ci da, bo każde ciało jest inne, jak również zakres kontuzji i przebieg leczenia mogły być inne. Ciało to nie maszynka z seryjnej produkcji.

Jeśli tańczysz to w takich kwestiach uderzaj zawsze do lekarza sportowego, ewentualnie dobrego rehabilitanta, najlepiej też takiego od sportowców. Na zdrowiu nie oszczędzamy, zwłaszcza na stawach, które nam się jeszcze przydadzą w życiu.

Miasto
    Gdynia, Sopot
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Hej,
    masz racje ale nie taka była intencja mojego postu. Jestem raczej ciekawa, czy któraś z roztańczonych koleżanek też miała problemy z kolanem i jak wyglądałą droga rekonwalescencji - czy robiły jakieś cwiczenia stabilizacyjne itd.

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

J amiałam kontuzję lecz zupełnie inną więc raczej nie pomogę
    Żabochłopek pofrunie uszkami i noskiem.
    Facebook: Sakina Bellydance
    Zapraszam na zajęcia w Krakowie!!

- Nova Szkoła Tańca
    - Nowohuckie Centrum Kultury

Reguły pisania