Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Wyniki 61 do 69 z 69

Temat: Słowiański tribal

Miasto
    Białystok
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Siedzę w tej "branży" ciut ponad dekadę, więc może powiem tak... W to święto akurat nie ma wielkiej ogólnopolskiej imprezy, zdarzają się takie małe, nie tylko neopogańskie ale też po prostu "rekonstrukcyjne" , "średniowieczne" albo zwykłe "majówkowe w klimacie". Ale na kameralnych imprezkach raczej sie nie uświadczy takiej biżuterii, jeśli już, to polecam Wolin i wbrew pozorom Grunwald- późny datowaniem, ale komercyjny, więc jest rynek zbytu. Co do wczesnych rzemieślników, spis ma Bagrit (www.bagrit.pl), ale zajrzyjcie sobie np. tu:
    http://www.gunnar.com.pl/
    http://bizuteria-srebrna.com/
    No i do pogrzebania w linkach:
    http://www.bagrit.pl/rzemieslnicy/rz...nicy.php?lg=pl
    Enjoy!
    Szabla- wyróżnia się jednosiecznym, wygiętym ostrzem. Przeznaczona do zadawania cięć i sztychów.
    Mieczma prostą głownię (ostrze) i otwartą rękojeść, jest obosieczny. Wyjątek to japońska katana z zakrzywioną, jednosieczną głownią.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Khatiro - ta biżuteria jest nieziemska, strasznie lubię takie klimaty...

UWAGA! Bardzo proszę o ponawianie maili, szwankuje mi skrzynka przez ostatnie parę dni!

Miasto
    obecnie Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Ja na Grunwald miałam jechać z bractwa ale nie jade Nie wyrobie się z obozami. Najpierw Ustka (Raqs Tribal), przyjade do domu, kilka dni przerwy i znowu wyjeżdzam na obóz za granicę.

Miasto
    Katowice
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Grunwald co roku, więc jak nie w tym to w następnym (tak sobie mowilam 8 lat temu i do tej pory nie pojechałam :P).
    Martynka,moze na wolin zdazysz dojechać?
    make love with chaos
    'życie to zachowanie pijaka prowadzące do stanu całkowitego upojenia...' (lilith-a.r)

Miasto
    warszawa
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

ja tak ni z gruchy ni z pietruchy bo ciut za późno się ogarnęłam z tym tematem (jak zawsze :P)

jeżeli szukacie jakichś inspiracji to polecam http://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka.php?ID=1591 książkę M. Janion "niesamowita słowiańszczyzna" tam można znaleźć sporo ciekawych propozycji jeśli chodzi o mitologię słowiańską

Miasto
    Katowice
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

gdzieś na pólce być powinna...tylko gdzie
    ale faktycznie calkiem przyjemne :P
    make love with chaos
    'życie to zachowanie pijaka prowadzące do stanu całkowitego upojenia...' (lilith-a.r)

Miasto
    obecnie Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez inien Zobacz wiadomość
    Martynka,moze na wolin zdazysz dojechać?
    No z Wolinem też raczej marne szanse. To drugi koniec Polski.., ciężko zebrać ekipe. Pozatym mama już itak bardzo narzeka, że tyle jeżdżę na warsztaty gdzieś dalej...:P Może w przyszłym roku...

Miasto
    Gliwice
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Hehe, "Niesamowitą słowiańszczyznę" mam zrezenzowac w cztery tygodnie na zajęcia z historii Polski XIX wieku. Fajnie, nie? )

Miasto
    warszawa
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Tanit Zobacz wiadomość
    Hehe, "Niesamowitą słowiańszczyznę" mam zrezenzowac w cztery tygodnie na zajęcia z historii Polski XIX wieku. Fajnie, nie? )
    widzisz? też poznałam "Niesamowitą słowiańszczyznę" na studiach. tyle, że na dziejach i kulturze słowian

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •