Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Jeszcze o stereotypach związanych z tańcem brzucha - Strona 11
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011
Wyniki 201 do 217 z 217

Temat: Jeszcze o stereotypach związanych z tańcem brzucha

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Aha, słyszałam!

- Chciałbym tancerkę na wieczór kawalerski.
    - Ale my nie tańczymy na wieczorach kawalerskich.
    - No to GDZIE wy tańczycie??

"Człowiek człowiekowi wilkiem,
    Wydawałoby się,
    Lecz niekiedy, lecz na chwilkę,
    Człowiek człowiekowi misiem!"

Kabaret "Potem"

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Szahiya Zobacz wiadomość
    Dobre Jeśli skorzystasz z tej rady, to daj nam proszę znać, co odpisali
    niestety odpisałam już wcześniej, ale ten pomysł zachowam sobie na przyszłość - świetny!!!
    www.al-mara.pl

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Yanarim, widzę, że odmówiłaś. Widzę to po tym, że agencja rozpaczliwie poszukuje takiej tancerki - właśnie napisali do mnie i pewnie do wielu innych. Skoro już szukają po całej Polsce.

No to mam okazję im odpisać
    Ostatnio edytowane przez Blancari ; 24-04-2012 o 12:24

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Łał, ale desperacja...
    Blancari, napisz im, żeby po cyrkach podzwonili!
    Wydawałoby się,

Kabaret "Potem"

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Powiedzmy, że ładniej to ujęłam Ale generalnie swój pierwotny zamysł zrealizowałam

Ale chyba poprzednie odmowy były różnie tłumaczone, bo dostałam wersję zapytania z wyjaśnieniem, że ten tort to jest taka konstrukcja z drewna i metalu, więc o ubrudzeniu nie ma mowy.

EDIT: tak mi się wyobraziło, że może jednak wziąć temat i po wyskoczeniu z tortu zaserwować Państwu regularną siwę

Sensu będzie to miało tyle samo, ale konsternacja widzów - bezcenna
    Ostatnio edytowane przez Blancari ; 24-04-2012 o 14:11

Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Haha xD no pomysł nie z tej ziemi XD można jeszcze Pudziana im zaproponować on przecież występuje wszędzie XD

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Grycanki plus Pudzian tańczący BD wyskoczywszy z tortu? To chyba pobiłoby popularnością mięsnego jeża XD

Miasto
    Wrocław/Trzebnica
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

A mi ostatnio zdarzyła się w związku ze stereotypami niemiła sytuacja.
    Zaczynam pracować w firmie taty, jeździmy razem na kontrole do zakładów pracy. Oczywiście rodziciel kochany chwali się na prawo i lewo tym co córeczka robi -> tańczy.
    No i przyjeżdżam do firmy pierwszy raz z nim, tato mnie przedstawia jako współpracownika i co? Pierwszy komentarz pana księgowego na forum całej sali, czy nie wskoczę na stół i im nie potańczę? Ścięło mnie z nóg totalnie, zrobiło mi się wstyd i z drugiej strony przykro... A pierwsze moje zdanie wyjaśnienia czym jest taniec i że więcej ma wspólnego z klasyką niż z go go wywołało tylko drwiący uśmieszek na ustach obleśnego pana księgowego... ehhh!
    TRIBAL VANGUARD! https://www.facebook.com/events/539015969511672/?fref=ts

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

A tato nie zareagował, że ktoś mu obraża jego córkę? Bo takie zachowanie księgowego wystarczająco uderzało w godność kobiety, że powinien chyba zareagować i to nawet dość ostro przywołując dowcipnego pana do porządku.

A swoją drogą agencja mi odpisała, że znaleźli w okolicach Wrocławia kilka chętnych tancerek do wyskoczenia z tortu, i że tylko jedna szkoła im odmówiła, więc nie mam racji.

Cóż...

Miasto
    Wrocław, przede wszystkim :)
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Blancari Zobacz wiadomość
    A swoją drogą agencja mi odpisała, że znaleźli w okolicach Wrocławia kilka chętnych tancerek do wyskoczenia z tortu, i że tylko jedna szkoła im odmówiła, więc nie mam racji.

Cóż...
    :O

Szejm on them!

Miasto
    Rzeszów
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Ellswarth Po prostu brak mi słów. Nie wiem jak bym zareagowała w takiej sytuacji. Z reguły jestem grzeczna, ale jak ktoś potraktował by mnie w ten sposób to pokazałabym pazurki! Jejku jak słyszę takie teksty to aż się we mnie gotuje!
    Blancari Po przeczytaniu odpowiedzi jaką dostałaś od agencji...również zaniemówiłam. I jak nie mają się szerzyć stereotypy o tańcu brzucha, gdy jest tyle chętnych do wyskoczenia z tortu
    "Learn to dance because the angels in heaven will not know what to do with you."
    /St. Augustine/

Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Hehe :P ja byłam pewna, że prędzej czy później jakaś łasa na pieniążki się znajdzie, tylko ciekawe jak z techniką, bo szanująca się tancerka by ich obśmiała :P

Ellswarth powiem Ci, że takie sytuacje z zaskoczenia są najgorsze, ale pomyśl też, że ten pan zaświadczył o sobie tym zachowaniem. Nie wiem, co bym zrobiła, ale myślę, że dobre byłoby pokręcenie głową z politowaniem i krótka gadka o tym, co stereotypy robią z niby inteligentnymi ludźmi :P

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Cóż...
    Cóż... jak bieda przyciśnie, to i z tortu się wyskoczy!
    Wydawałoby się,

Kabaret "Potem"

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

No nie, przecież właśnie jestem z Wrocławia, znam tutejsze środowisko, no ciekawe która to...właśnie godząc się na takie głupoty same sobie szkodzimy. To już nawet nie chodzi o ten głupi tort, ale ton tego maila świadczył o tym, że chcą się pośmiać z "tancerki brzucha" i tyle...

Ellswarth ja się łapię na tym, że jak pytają mnie co tańczę, zastanawiam się, co by tu odpowiedzieć, no bo reakcja na taniec brzucha w 100% jest taka sama i nie wiąże się z zachwytem...Odkąd mam tajną broń - wizytówki Szkoły, gdzie figuruję jako właścicielka, choreograf i tancerka jest trochę lepiej, jak zamacham przed nosem papierem, że mam własną "instytucje"
    Nie martw się, ale rozumiem, co mogłaś poczuć...Eh...

Ja z kolei w szkole czasami siedzę na recepcji, podchodzi do mnie pan, przemiły starszy pan, nasz wieloletni kursant - oczywiście nie tańca brzucha;P, podaje mi karnet i pyta przemiło - a tańca na rurze mnie pani nauczy? stoję przed nim w chuście na pasie, bo akurat miałam zajęcia i nie zdążyłam się przebrać, więc widzi goły brzuch no i co, no miałam ochotę go palnąć

Ostatnio nasza pani menager robiła agitacje wśród znajomych na nasz pokaz, płatny, a goście skomentowali - to za takie coś trzeba jeszcze płacić?!

Dziewczyny, jak dobrze, że Wy tu jesteście, jak się tak wyżalę, to mi od razu lepiej, wiedząc, że jestem rozumiana może jeszcze dystansu do tego załapię za jakiś czas, bo póki co się wkurzam na te ludzką głupotę...
    Ostatnio edytowane przez Yanarim ; 28-04-2012 o 09:53
    www.al-mara.pl

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Yanarim - chętne niekoniecznie musiały być z Wrocławia, w mailu napisano "z okolic". W dodatku w każdym mieście zapewne są takie, które wezmą każdą uwłaczającą godności tancerki robotę, bo po prostu do lepszej nikt ich nie weźmie.

No i jest jeszcze opcja, że agencja z trudem znalazła jedną desperatkę, ale oburzona moim mailem wciska kit, że się niby dziewczyny biją o tę pracę.

Nie spodziewam się, żeby z tortu wyskakiwała, któraś ze znanych wrocławskich tancerek czy grup.

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Yanarim - chętne niekoniecznie musiały być z Wrocławia, w mailu napisano "z okolic". W dodatku w każdym mieście zapewne są takie, które wezmą każdą uwłaczającą godności tancerki robotę, bo po prostu do lepszej nikt ich nie weźmie.

No i jest jeszcze opcja, że agencja z trudem znalazła jedną desperatkę, ale oburzona moim mailem wciska kit, że się niby dziewczyny biją o tę pracę.

Nie spodziewam się, żeby z tortu wyskakiwała, któraś ze znanych wrocławskich tancerek czy grup.
    oby, oby!
    www.al-mara.pl

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •